KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12689086
nr 1268 9086
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, Venetiansk Trias, signerad. Motivet: 8x20
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:15:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman